Cannes Vue Mer

  • 65 m²

Cannes Vue Mer appartementen bieden uitzicht op de zee en bevinden zich binnen 25 minuten lopen van de Lérins Eilanden in Cannes. Er is ook een buitenzwembad voor een nog aangenamer verblijf.

Deze accommodatie biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Het appartement verwelkomt z'n bezoekers in 2 slaapkamers. Geniet van het comfort van een badkamer in Cannes Vue Mer appartement, dat met een haardroger en handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

Geniet van uw verblijf op een terras.

Naast self-catering voorzieningen zoals een complete keuken, biedt de accommodatie gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Dit appartement heeft een eersteklas locatie, vlak om de hoek van Midi 21. Het kasteel van la Napoule bevindt zich op 4 km afstand van Cannes Vue Mer appartement, terwijl Meridien busstation op 250 meter loopafstand van het pand ligt. Dit appartement is op 30 minuten wandelafstand van het Parc naturel forestier de la Croix des Gardes genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cannes Vue Mer
Moment Suspendu
Mobiele prijsaanbieding

Moment Suspendu

9.6
Voortreffelijk 5 beoordelingen
69 m van de accommodatie
Cannes Serenity Residence
Mobiele prijsaanbieding

Cannes Serenity Residence

10
Voortreffelijk 5 beoordelingen
219 m van de accommodatie
Proche Gare, 5 Min Plage Du Midi, Studio - Balcon - Palmazur Vacances
Mobiele prijsaanbieding

Proche Gare, 5 Min Plage Du Midi, Studio - Balcon - Palmazur Vacances

7.0
Goed 1 beoordeling
229 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Conciërgebalie

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Strandtoegang

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029031883DP
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cannes Vue Mer appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cannes Vue Mer appartement zijn onder andere het Fun City Cannes pretpark, de Marché Gambetta, de La Croisette boulevard.
    • Hoeveel kost het om bij Cannes Vue Mer appartement te verblijven?
      De huurprijs van Cannes Vue Mer appartement is €596.
    • Heeft Cannes Vue Mer appartement internetverbinding?
      Ja, Cannes Vue Mer appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een keuken in dit appartement?
      Bij dit appartement vinden gasten een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Is er een zwembad in Cannes Vue Mer appartement?
      Ja, Cannes Vue Mer appartement heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cannes Vue Mer

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten